به نام او. 

دانشگاه فرهنگیان بوشهر تو این 3 ماهی که گذشت برام پر بود از خاطرات جذاب و تجربه های عالی. گاهی واقعا نیازه تا زمین بخوری بلکه بتونی بهتر راه بری. این که یه تعداد از دوستاتو از دست بدی باعث میشه دوستای واقعی خودشونو نشون بدن. انگیزه ی زیادی که برای پیشرفت دارم هم ناشی از همین دوستای واقعیمه. برنامه ای که برای آیندم دارم تدریس توی رشته ی زبان تحت عنوان استاد عضو هیأت علمیه.میخوام زبان رو خیلی جدی بگیرم و ادامه بدمش. چون علاقه ی خیلی زیادی بهش دارم. و این خودشناسی نتیجه ی همین 3 ماهیه که اینجا بودم. آشناییم با اقوام ساکن بوشهر که اصلن از وجودشون هم خبر نداشتم البته خالی از لطف نبود. در کنار همه ی این ها دوری از خانواده و استقلال شخصی و مالی هم باید در نظر گرفت. و اینکه من چقدر راضیم از اینکه روانشناسی نخوندم چون علوم اجتماعی خیلی شیرینتره و من میتونم در کنارش زبان رو هم داشته باشم و این در حالیه که شغلم تضمینیه. دیگه چی بهتر از این؟؟

بوشهر در کنار آب و هوای متفاوت و امکانات کمتر نسبت به بندرعباس و وسعت کمش تونسته منو یکی از خوشبخت ترین ها کنه و چه شادم من

21/9/97

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ ویژه امید خسروی Kristi کوچهـ دانلود انقلابی Be successful in your life عطر زندگی بانو سین :) دانستنی ها علمی روز آهنگ پارس