به نام او

میگن معلمی شغل انبیاست و چه خوبه که من دارم به این شغل نایل میشم و این از بخت خوشمه. اوایل ناراضی بودم اما خب الان که فکر میکنم میبینم که نه، شغل خوبیه و تو این اوضاع نابسامان و بیکاری و تورم این خیلی خوبه که یه شغل در انتظارمه و با خیال راحت خودمو اماده میکنم برای شغل سالم و ارام و بی حاشیه ی معلمی. میشم یه خانوم معلم و مشغول میشم به اموری که دین کلی بهش بها داده و سفارش کرده به احترام نسبت به معلمان خلاصه که راضیم از دانشگاه فرهنگیان و دارم خودمو اماده میکنم برای یک زندگی مستقل در خوابگاه بوشهر. از شنبه کلاسامون شروع میشه و من کلی هیجان دارم برای اشنا شدن با همکلاسیای جدید و اساتید با تجربه. و کلی ذوق برای شهر جدید و کلی افراد تازه با عقاید و فرهنگ های متفاوت. و چه خوبه که خدا به من همچین فرصتی داده. فرصتی که کمتر کسی بهش میرسه و چه خوبه که اون خدا هوای منو داشته و منو جزء اون کمتر افراد قرار داده. خداجونم ممنون که نگاهم میکنی 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سرمایه داری Geoffrey نوآموز تکنولوژي برتر و خانه هوشمند سايت دانلود نرم افزار اسراء ارومیه نیوز عارف حنائی لیزر موهای زائد دبیرستان شاهد پسران دوره اول خرم آباد